Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Reference

Itsu, britský řetězec obchodů s rychlým občerstvením inspirovaných asijskými restauracemi, požadoval vytvoření flexibilního prostoru pro neustále rostoucí společnost. Základními požadavky bylo vytvořit prostor pro spolupráci i individuální pracovní prostor, který by odrážel prostředí a styl obchodů řetězce Itsu.

\r\n

Bisley poskytlo kompletní řešení kancelářského prostoru od návrhu až po instalaci. Součástí instalace byly pracovní stoly z kolekce Be, sestavy osobních skříněk pro rozdělení kancelářského prostoru, stolní paravány, židle, vysoké stoly a měkké sedací soupravy. Řada výrobků byla navržena a vyrobena na míru tak, aby byl prostor kanceláří využit co nejúsporněji. Zároveň bylo sladit prostor do korporátních barev – růžové a šedé. Příkladem na míru vytvořených produktů jsou zasedací místnosti a sedací soupravy, které byly přizpůsobeny rozměrům místností.