Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Správnou volbou kancelářského nábytku lze dosáhnout produktivnějšího a příjemnějšího pracovního prostředí.

Využijte plochu kanceláře, jak nejlépe můžete, a vytvořte tak efektivní a skvěle vypadající pracovní prostředí. 

Kartotéky dvouřadé

 • Zásuvkové kartotéky na dokumenty a závěsné kapsy se zařízením proti převážení disponující možností plného vysunutí zásuvek. Dostupné v několika variantách. Centrální zámek či individuální zamykání jednotlivých zásuvek. Možnost dodání s rektifikačními patkami pro vyrovnání nerovnosti podlah.

  Zobrazit

Kartotéky jednořadé

 • V nabídce kartotéky BS (úchytky standardní či chromové), IPCCA , Contract a domácí kartotéky PFA.

  Zobrazit

Zásuvkové skříňky

 • Zásuvkovou skříňku lze umístit například na stůl nebo pod pracovní desku. V nabídce jsou skříňky pro ukládání formátu A4 a formátu A3, k dispozici s různým počtem zásuvek. Možnost vložení plastového dělení zásuvky pro lepší systém uspořádání drobných věcí.

  Zobrazit

Výkresové skříně

 • Výkresové skříně jsou ideální pro ukládání dokumentů a plánů formátů A0 a A1 s možností použití dělících příček k rozdělení vnitřního prostoru zásuvky na menší formát.

  Zobrazit

Policové skříně

 • Policové skříně společnosti Bisley jsou dostupné v mnoha typech a velikostech. Robustní skříně s křídlovými či posuvnými dveřmi zajišťují bezpečné ukládání dokumentů. Roletové skříně nabízí ideální kombinaci velkokapacitního úložiště v menším prostoru. Skříně s posuvnými dveřmi Glide jsou stylovým řešením s akustickými prvky a tlumeným dojezdem dveří.

  Zobrazit