Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Ať už máte své pevné pracovní místo nebo jste neustále v pohybu, vlastní prostor pro uložení osobních věcí vám dodá pocit jistoty a zvýší motivaci a produktivitu.

Každý zaměstnanec potřebuje mít svůj vlastní osobní prostor, aby se cítil v práci motivován. Vyberte si z úložných systémů s možností vestavěných nabíjecích zařízení a vytvořte komfortní společné prostory, ve kterých má každý kousek svého místa. 

Skříně na osobní věci Lateralfile

 • Osobní skříňky LateralFile jsou unikátní pro svou variabilitu. Nabízí kombinace různých velikostí jednotlivých skříněk a libovolné kombinace dřeva a kovu v různých barvách. Možnost doplnění skříněk o zásuvky pro nabíjení elektronických zařízení, o otvor pro vhazování pošty či o přídavné police.

  Zobrazit

Skříně na osobní věci Essentials

 • Skříně Essentials jsou klasickým bezpečným úložným prostorem pro osobní věci. Výrobky jsou dostupné v nejoblíbenějších barvách a dají se snadno kombinovat s dalšími prvky řady Essentials.

  Zobrazit

Skříně na osobní věci Systemfile

 • Kovové osobní skříně o různých počtech jednotlivých oddělení. Ideální pro bezpečné ukládání osobních předmětů. Každé dveře disponují cylindrickým zámkem se dvěma klíči.

  Zobrazit

Šatní skříně

 • Kovové šatní skříně Bisley mnoha rozměrů s širokou nabídkou vnitřního vybavení. Skříně mohou být dodány s lavicemi, se soklem či s nohami. Zámek možno zvolit cylindrický, uzávěr pro visací zámek nebo otočný kódový. Všechny skříňky disponují ventilačními otvory pro dostatečné proudění vzduchu.

  Zobrazit

Komoda Credenza

 • Přizpůsobte si tento kousek nábytku na míru vašemu přání. Vyberte si barvu, rozměry, rozložení zásuvek, zámků, materiál kabinetu - přidejte například také dřevěný povrch nebo čalouněný panel. Ať už si výrobek nakonfigurujete jakkoliv, vždy můžete očekávat skvělou kvalitu a dlouhotrvající životnost.

  Zobrazit