Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

S vhodným stolovým kontejnerem jde práce snadněji od ruky.

Mějte při práci vše potřebné na dosah ruky. Bisley nabízí jak mobilní kontejnery pro zaměstnance bez pevného pracovního místa, tak i kontejnery statické či robustní pro ukládání většího objemu dokumentů.

Kancelářské stolové kontejnery

 • Řada přístavných a mobilních celokovových kontejnerů s centrálním zamykáním zásuvek. Jako doplněk je v nabídce také čalouněný sedací panel s magnetickým uchycením či vyjímatelná plastová vložka pro drobné kancelářské potřeby.

  Zobrazit

Mobilní stolové kontejnery Caddy

 • Mobilní kontejner Caddy si můžete pomocí koleček a kožené úchytky snadno přemístit podle potřeby. Přidáním magnetického čalouněného panelu se z Caddyho stává vhodné sedátko pro zběžné konverzace s kolegy, kteří budou chtít prohodit pár slov u vašeho pracovního místa.

  Zobrazit

Komoda Credenza

 • Přizpůsobte si tento kousek nábytku na míru vašemu přání. Vyberte si barvu, rozměry, rozložení zásuvek, zámků, materiál kabinetu - přidejte například také dřevěný povrch nebo čalouněný panel. Ať už si výrobek nakonfigurujete jakkoliv, vždy můžete očekávat skvělou kvalitu a dlouhotrvající životnost.

  Zobrazit

Osobní kontejnery Bite

 • Kontejner Bite s vašimi dokumenty a osobními věcmi si lehce přemístíte kamkoliv. Součástí je vrchní sklopné víko sloužící jako nástěnka. Víko je uzamykatelné pro bezpečné uložení laptopu. Vrchní schránka obsahuje otvor pro vhazování pošty a vzkazů v době vaší nepřítomnosti.

  Zobrazit

Stolové kontejnery Towers

 • Stolové kontejnery Towers snadno prodlouží vaši pracovní desku - v horní části kontejneru je umístěno žebrování pro umístění kancelářských potřeb. Spodní část pak slouží pro ukládání šanonů, závěsných pořadačů, ale také osobních věcí.

  Zobrazit