Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Certifikáty

Na této straně naleznete záruční certifikáty a certifikát ISO 9001 pro sortiment firmy BISLEY, jako jsou kartotéky, lístkovnice, registratury, policové skříně, šatní skříně, zásuvkové skříňky, kovové kancelářské kontejnery mobilní a přístavné, skříňky na média, výkresové skříně, statické a posuvné regály.

kovovy-nabytek-ISO9001.jpg (27 KB) zaruka-BCFa.JPG (24 KB) zaruka-BSa.JPG (24 KB) 


Certifikace bezpečnosti výrobků

Podle práva Evropské unie:

Výrobky dodávané firmou ENPRAG spol. s r.o. mají charakter výrobků bez zvýšeného ohrožení bezpečnosti a speciální zákony o bezpečnosti výrobků se na ně nevztahují. Z tohoto důvodu není výrobce ani prodejce povinen předkládat tzv. prohlášení o shodě. (Mezi výrobky se zvýšeným ohrožením bezpečnosti patří například výrobky s elektrickým zařízením, speciální dětský nábytek, hračky, zbraně, tlakové nádoby apod.)

Bezpečnost výrobků je z hlediska platných předpisů upravena pouze zákony o obecné bezpečnosti výrobků. V souladu s těmito zákony vás na veškerá související rizika upozorníme v návodech k montáži a používání.

Za firmu Enprag s.r.o.
Ladislav Kroupa
jednatel

APEK.jpg (66 KB) registr_solventnich_firem_2016.jpg (35 KB) Top_Rating_2016.jpg (36 KB) ENPRAG_s.r.o._-_report.jpg (32 KB)

Ověřená firma ifirmy.cz ENPRAG spol. s r.o.