Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

O Bisley

O spolenčosti lepší.jpg (276 KB)

Britský výrobce kovového kancelářského nábytku, firma Bisley, designuje a vyrábí vysoce kvalitní a spolehlivý nábytek pro každé pracovní prostředí.

Postupný rozvoj společnosti Bisley je ukázkou jedinečného úspěchu. Od skromných začátků na poli karosářských oprav v roce 1931 začala ve čtyřicátých letech firma uspokojovat narůstající potřeby ve vybavování pracovišť.

Nyní produkuje více než 15.000 položek týdně v továrně ve Walesu, výrobky společnosti je možné zakoupit ve více než 50 zemích celého světa a důvěru jí vyjádřily takové organizace a firmy jako je např. Direct Line, BBC a PwC.

Úpěch firmy je založen na silném partnerství, nejmodernější výrobní technologii a nejlepších lidech. Jejich 700 zaměstnanců neustále posouvá hranice výrobní dokonalosti a jako soukromá společnost je schopna a ochotna investovat všechny své zisky pro další rozvoj podnikání. Od roku 1989 investovala více než 80 millionů £, což jí dopomohlo k tomu, aby se stala předním evropským výrobcem kovového nábytku. Faktem je, že 48% kovového nábytku, jímž jsou vybaveny britské firmy a kanceláře, pochází právě z Bisley.

Cílem rozsáhlé řady kovového nábytku od ikonických zásuvkových skříněk MultiDrawer přes Be by Bisley, modulárního a flexibilního kancelářského nábytku, až po Stage, kterým je adaptabilní a moderní domácí pracovní prostor, je pomáhat lidem na celém světě tak, aby jejich pracovní prostředí bylo pohodlné a efektivní.

Výrobní závod, který se nachází v Newportu v jižním Walesu, je vyroben z materiálů šetřících energii a snižujících hlučnost emisí. Továrna je vytápěna plynový sálavým systémem, který je řízen počítačem pro optimální odezvu. Vzduchové clony se nacházejí ve všech velkých vnějších otvorech, jsou aktivovány automaticky otevřením dveří a zvyšují tak účinnost systému.

Kapitálové investice do strojů a strojních zařízení mají zásadní vliv na efektivní produkci výrobků - nejmodernější technika snížuje odpad, zlepšuje kvalitu a zvyšuje bezpečnost. Všechny ocelové odřezky a jiný kovový šrot jsou recyklovány a výrobní odpad vedlejších produktů je likvidován prostřednictvím licencovaných firem. Společnost je pravidelně oceňována organizací British Safety Council.

 

Vedení společnosti:

Tony Brown

Richard Blackwell

Chief Executive Officer

Richard Blackwell

Tony Brown

Chairman

John Atkin

John Atkin

Managing Director

Paul Crutcher

Paul Crutcher

Operations Director

Paul Ostrolenk

Paul Ostrolenk

Technical Director

Philip Ashdown

Philip Ashdown

Company Secretary

Company Registration Details:

Bisley je signatář prohlášení o politice životního prostředí vydaného OFMA (Office Furniture and Filing Manufactures Association) a schvaluje jeho zásady.

Firma také dosáhla známky Fira Club Green a je členem organizace Club 18001. Od 4. června 2008 řádným členem The Furniture Industry Sustainability Programme (FISP). Program FISP byl vyvinut pracovní skupinou celého odvětví, které předsedá FIRA a je podporován všemi hlavními obchodními asociacemi nábytkářského průmyslu a vládním programem Envirowise. FISP je také uznáván organizacemi DTI a DEFRA.

Hlavní cíle FISP a organizací, které jsou certifikovány jako členové FISP jsou zaměřeny na podporu sociálního pokroku, který uznává potřeby každého jednotlivce. Účinná ochrana životního prostředí. Obezřetné využívání přírodních zdrojů. Udržování vysoké stabilní úrovně hospodářského růstu a zaměstnanosti.

 

Dokumenty ke stažení: