Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Doprava a doručení zboží

  • Většinu zboží rozvážíme vlastními vozy s vlastními, odborně vyškolenými zaměstnanci, kteří přesně vědí co vezou, zboží vám mohou nastěhovat a případně pomohou rozbalit i smontovat. Tyto služby si však vždy dohodněte předem, mohou být placeny.
  • Tímto se odlišujeme od většiny e-shopů, které k dopravě zboží k vám používají spediční firmy a zásilkové služby, které k převáženému zboží nemají takový vztah, nevědí vlastně ani co vezou. Většinou vám ho pak jen složí za první uzamykatelné dveře bez dalšího servisu.
  • V některých případech však i my využíváme služeb smluvního přepravce, a to tehdy, kdy záleží spíše na rychlosti dodání než na způsobu dopravy a v případech doručování málo objemných a lehkých zásilek, kde je riziko poškození minimální.
  • Doprava je v případě nákupu nad 5.000 Kč bez DPH (6.050 včetně DPH) zcela zdarma kamkoliv v rámci České republiky.
  • Vyjímku tvoří pouze betonový mobiliář, kde je doprava i s hodnotou nákupu nad 5000,- Kč bez DPH hrazena dle místa dodání.
  • Placená je také ale vždy manipulace v případě, kdy je vyžadována vynáška do pater nebo kdy je nutné k dopravě zboží za první uzamykatelné dveře překonat větší překážky.
  • Bližší informace o cenách a termínech a další podrobnosti rádi poskytneme na požádání na telefonním čísle 251 553 377 nebo e-mailu monika@kovovynabytek.cz.

doprava vlastnimi auty

Rozvoz po republice organizujeme tak, aby to pro naši firmu ale potažmo i pro zákazníka bylo co nejvýhodnější. Naše dodávky jezdí pokud možno vytížené do všech směrů, což nám dovoluje si účtovat relativně nízké dopravné vzhledem k tomu, že se ve většině případů jedná o velmi objemné zboží. Samozřejmě pouze v případě, kdy hodnota nákupu nepřekročí stanovenou mez, od které je již doprava zdarma.

Pro Vaši základní orientaci:

1. Poplatek za poštovné v případě, že lehčí zásilky posíláme poštou nebo přepravní společností PPL je 140 Kč bez DPH (169 Kč včetně DPH) při platbě předem, pokud preferujete platbu na dobírku, poplatek činí 180 Kč bez DPH (218 Kč včetně DPH). Přepravní službou PPL posíláme většinu zboží, které je lehčí než 50 kg a jehož obvod není větší než 3 metry.

2. Poplatek do za dopravu zboží, které se již nedá pro svůj objem nebo hmotnost poslat poštou a nedosáhlo celkové hodnoty 5.000,- Kč bez DPH (6.050 včetně DPH) je rozděleno na tři pásma a činí:

  • hlavní město Praha - 180 Kč bez DPH (218 Kč včetně DPH)
  • české územní kraje (středo, jiho, západo, severo a východočeský kraj) - 250 Kč bez DPH (303 Kč včetně DPH)
  • moravské územní kraje (severo a jihomoravský kraj) - 300 Kč bez DPH (363 Kč včetně DPH)

3. Složitější už je to s poplatkem za manipulaci nebo vynášku. K tomu, abychom stanovili správnou výši poplatku, potřebujeme od vás základní informace o počtu pater, je-li výtah dostatečně prostorný, aby se do něj zboží vešlo nebo má-li dostatečnou nosnost (hlavně v případě stěhování trezorů a trezorových skříní). Za vynášku například kartotéky o hmotnosti cca 50 kg do patra bez výtahu platí všeobecně, že za každé patro účtujeme cca 100,- Kč, při vynášce objemné skříně (v tomto případě už u toho musí být dva), účtujeme zhruba 2x tolik. Ale opravdu poctivě posuzujeme případ od případu.

doprava_zdarma_1.jpg (332 KB) doprava_zdarma.jpg (300 KB)


Na spolupráci se těší firma Enprag s.r.o., K Holyni 42, 154 00 Praha 5, tel. 224 942 663, 224 941 246, 733 710 443, zdarma 800 888 868