Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Kontakty a údaje o firmě

logo.jpg (19 KB)

 

Sídlo firmy, poštovní adresa, vzorkovna a sklad: ENPRAG s.r.o., K Holyni 833/42, 154 00 Praha 5 - Slivenec (mapka)

 

Kovový nábytek Bisley

 

ZELENÁ LINKA (zdarma) OTEVÍRACÍ DOBA
800 888 868  pondělí až čtvrtek:  8:00 - 17:00
  pátek:  8:00 - 16:00
Telefon pro informace a objednávky:  800 888 868 (zdarma) | 224 942 663 | 733 710 443 | 224 941 246
E-mail pro informace a objednávky:  info@kovovynabytek.cz | obchod@kovovynabytek.cz
E-mail pro fakturace a reklamace:  ucetni@kovovnabytek.cz | reklamace@kovovynabytek.cz
 
OBCHODNÍ ODDĚLENÍ
 jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Simona Šebestová 224 942 663 733 710 443 simona@kovovynabytek.cz
Dana Krylová 273 134 827 732 256 771 dana@kovovynabytek.cz
Aleš Kovařík 273 136 254 734 132 115 ales@kovovynabytek.cz
Jakub Haberhauer 273 134 828 603 814 103 jakub@kovovynabytek.cz
 
LEAN & SESA SYSTEMS
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Marek Chvalovský 273 134 828 733 652 372 marek@kovovynabytek.cz
 
LOGISTICKÉ ODDĚLENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Monika Bräuerová 251 553 377 605 878 947 monika@kovovynabytek.cz
Vendula Přenosilová 273 039 057   vendula@kovovynabytek.cz
 
REKLAMAČNÍ ODDELENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Markéta Kuntošová 273 136 253          - marketa@kovovynabytek.cz
 
ÚČETNÍ ODDELENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Michal Vingralčík 273 136 254          - michal@kovovynabytek.cz
 
MARKETINGOVÉ ODDELENÍ
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Eva Honzíková 273 130 677          - eva@kovovynabytek.cz
Veronika Rechová 273 039 058          - veronika@kovovynabytek.cz
 
JEDNATELÉ SPOLEČNOSTI
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Václav Bohuslávek 273 039 059 602 251 436 bohuslavek@kovovynabytek.cz
Ladislav Kroupa 224 941 246 603 413 479 kroupa@kovovynabytek.cz
    
SKLAD    
jméno pevná linka mobilní telefon e-mail
Karel Žyla          - 773 046 275 sklad@kovovynabytek.cz
Marek Prytulczyk
Serhyi Bondarchuk
 
NAŠI ŘIDIČI
jméno SPZ mobilní telefon vozidlo
Zdeněk Najman 3AF1576 603 212 238 VW Crafter skříň
Tomáš Horák 4AU3326 734 122 337 IVECO Daily skříň
Petr Václavek 4AU3326 732 379 152 IVECO Daily skříň
    
 FAX  IČ  DIČ DUNS číslo 
+420 224 941 053 62743741 CZ62743741 (jsme plátci DPH) 496069832


Kovový nábytek Bisley

Kovový nábytek Bisley

 

Bankovní spojení CZK
ČSOB Praha 1, Na Příkopě 18 číslo účtu: 600003483 / 0300 IBAN:CZ7003000000000600003483 BIC (SWIFT): CEKOCZPP
Bankovní spojení EUR
ČSOB Praha 5, Radlická 333 číslo účtu: 227937172 / 0300 IBAN:CZ1703000000000227937172 BIC (SWIFT): CEKOCZPP
Bankovní spojení GBP
ČSOB Praha 1, Na Příkopě 18 číslo účtu: 195544410 / 0300 IBAN:CZ1703000000000195544410 BIC (SWIFT): CEKOCZPP 

 Kovový nábytek Bisley

 

Jak se k nám dostanete MHD
1. ze stanice metra B Anděl (výstup Na Knížecí) autobusem č. 120 (jízdní řád) na zastávku Návětrná, potom pěšky kousek zpět
2. tramvají č. 6 nebo 12 do stanice Chaplinovo náměstí, odtud autobusem č. 120 (jízdní řády zde) opět na zastávku Návětrná
3. ze stanice metra B Luka autobusem č. 230 (jízdní řád) na zastávku K Holyni, potom pěšky na křižovatku ulic K Holyni a K Barrandovu

 

Společnost je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 40956, dne 5. 5. 1995 (výpis zde)

 


 

logo (1).jpg (19 KB)header_logo_SK.png (8 KB)header_logo_DE.png (10 KB)